LENOVO QUICKSUPPORT

Pokud vlastníte zařízení Lenovo řady Think, pro které je poskytována prémiová podpora (notebooky ThinkPad řady T, X, W a Helix), můžete zdarma využít vzdálenou pomoc technické podpory Lenovo QuickSupport. Technik se jednorázově vzdáleně připojí do Vašeho počítače prostřednictvím malé aplikace Lenovo QuickSupport (založeno na TeamViewer), kterou je nutné pouze stáhnout a spustit, a bude nápomocen např. s instalací ovladačů, software Lenovo a jeho nastavením, zabezpečením či obnovou zařízení (recovery).

  1. Nejprve kontaktujte technickou podporu Lenovo na tel. čísle 800 353 637 a vzdálenou pomoc Lenovo QuickSupport domluvte – k dispozici mějte výrobní informace o Vašem zařízení (typicky Machine Type a Model, případně sériové číslo Serial Number) a samozřejmě také popište problém.

index_1

  1. Pracovník technické podpory Vás vyzve ke stažení aplikace TeamViewer QuickSupport zde na stránce.
  2. Po stažení aplikace TeamViewer QuickSupport (na obrázku vlevo) a jejím spuštění je nutné pracovníkovi technické podpory nahlásit identifikační údaje zobrazené v aplikaci (Vaše ID a heslo), díky kterým se bude schopen vzdáleně, jednorázově přes internet přihlásit k Vašemu zařízení a ovládat jej.